22 грудня 2020 р.
Підсумки акції "Кава з Миколаєм"
Підсумки акції "Кава з Миколаєм"

Свято відчув кожен!

Благодійна акція «Кава з Миколаєм» розпочалася 19 листопада і тривала до 19 грудня.
За цей час у мережах закладів SVIT KAVY сотні відвідувачів придбали особливі кавові зерна та кавові напої під назвою «Кава з Миколаєм».
У грудні до акції також приєднався заклад ONE LOVE coffee.
Зібрана сума коштів з акції по всіх закладах та двох містах (Львів, Київ) становить - 55 070 гривень.
Таким чином, ми змогли організувати святковий похід у кіно та придбати чудові подарунки для діток з Центру підтримки дітей при ліцеї «Просвіта».
Ми також придбали засоби гігієни та догляду для тіла для мешканців Львівського геріатричного пансіонату. Окрім цього, ми передали їм листівки та ялинкові прикраси, які були створені разом з дітками.
Хочемо від щирого серця подякувати усім працівникам, баристам, які розповідали відвідувачам про акцію та, звісно, власнику закладів «Світ Кави» - Маркіяну Бедрію та власникам «ONE LOVE coffee» Володимиру Задираку та Олександру Ромбульту за те, що, незважаючи на складні умови для бізнесу, вони все таки пішли за покликом серця та віддали частину прибутку на благодійність заради того, аби подарувати свято дітям з інституційних закладів та літнім людям!Дякуємо кожному, хто завітав на особливу каву або придбав кавові зерна в нашому унікальному упакуванні.
Дякуємо кожному, хто розповідав про акцію, запрошував друзів, рідних та згадував нас у сторіс!
А також висловлюємо вдячність нашому партнеру:
SALUTE
Саме завдяки вам ми змогли створити диво з нагоди Дня Святого Миколая!

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484