10 грудня 2021 р.
Підписання Меморандуму про співпрацю
![Підписання Меморандуму про співпрацю](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/12/61b39cc6659c9202162281.jpg)
З Центром гідності дитини УКУ
Сьогодні Благодійний фонд «Рідні» та Центр гідності дитини УКУ підписали Меморандум про співпрацю задля спільного вирішення соціальних проблем і надання ефективної благодійної допомоги потребуючим.
Відповідно до умов Меморандуму ми об’єднуємо зусилля та спільно продовжимо реалізовувати ініціативи у напрямку боротьби з проблемою сирітства в Україні.
Разом ми вже провели навчання у 7 інтернатних закладах Львівщини для більш, ніж 150 вчителів про те, як працювати з дітьми, які пережили травму.
А також надали психологічну підтримку та здійснили просвітницьку роботу на тему фізичного та ментального здоров’я для більше, ніж 400 дітей, які проживають в інституційних закладах.
Попереду великі справи!
![Підписання Меморандуму про співпрацю - 1196 Підписання Меморандуму про співпрацю - фото 1196](/uploads/640x851_DIR/media_news/2021/12/61b39b492a8fb926869600.jpg)