5 листопада 2021 р.
Перший етап проєкту «Театр для маляти»
Перший етап проєкту «Театр для маляти»

Благодійна акція «Квиточок емоцій»

Стартує наш новий проєкт «Театр для маляти»! Його перший етап розпочнеться з благодійної акції «Квиточок емоцій».

Для участі потрібно придбати квиток. Натомість ви отримуєте одного героя пальчикового театру «Планета Ridni», розробленого командою фонду. При покупці 5-ти квитків ви маєте змогу зібрати одразу всіх героїв.

Як придбати «Квиточок емоцій»:

1. Заповніть гугл-форму: https://cutt.ly/rR82xxP

2. Оплатіть квиток, здійснивши донейт. Ціна квитка - 150 грн.

Посилання на оплату буде доступне після заповнення форми.

1 квиток - 1 герой. Ви можете придбати необмежену кількість квитків.

Акція триватиме до 18 грудня 2021.

Кожен придбаний «Квиточок емоцій» - це Ваш подарунок для дітей, які зростають без рідних. Ці дітки не мають можливостей долучатись до мистецтва і тому ми з вами даруємо їм такий шанс.

Завдяки зібраним коштам, ми придбаємо квитки для дітей на вистави у театрах Львова! А також організуємо для них екскурсії за куліси, знайомство з акторами та сесії-рефлексії після перегляду вистав з кваліфікованими психологами.

Всі учасники акції, які придбають квитки та отримають своїх героїв «Планети Ridni», матимуть змогу створи власну історію з персонажами та поділитись нею в своїх соціальних мережах з хештегами #Ridni та #театр_для_маляти. Ті, хто поділяться своїми історіями, отримають приємний бонус.

А ще нам пощастило знайти чудових партнерів, які готові разом з нами творити цю круту ініціативу! Дякуємо Львівському академічному обласному Театру ляльок та Львівському академічному театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки».

Дізнатися більше можна на сторінці проєкту.

Перший етап проєкту «Театр для маляти» - фото 1104

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484