1 лютого 2022 р.
Панельна дискусія про міфи стосовно усиновлення
Панельна дискусія про міфи стосовно усиновлення

Подія має на меті привернути увагу громадськості до усиновлення, а також розвіяти стереотипи стосовно дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

1 лютого о 18:00 буде проведено дискусію на тему: «Усиновлення: очікування та реальність».

Подія має на меті привернути увагу громадськості до усиновлення, а також розвіяти міфи та упередження стосовно дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На зустрічі представники фонду та відділу у справах дітей міста поговорять про те, як відбувається процедура усиновлення.

Запрошений психолог допоможе розібратися у мотивації до усиновлення та дасть цінні поради стосовно того, як полюбити усиновлену дитину та протистояти упередженням з боку рідних та суспільства.

Організатор події - благодійний фонд «Рідні». Серед учасників Мирослава Новосельська - представник Служби у справах дітей Франківського району міста Львова, Уляна Долиняк - спеціаліст по роботі з сімейними та інституційними формами піклування над дітьми, Дарья Касьянова - голова правління «Української мережі за права дитини», Петро Савка - усиновитель, герой медіапроекту «Рідні», Ірина Ферко - керівник напрямку психологічної супервізії БФ «Рідні». Модератор - Мар`яна Романяк керівник благодійного фонду «Рідні».

Панельна дискусія транслюватиметься онлайн на сторінці фонду та на сторінці Твоє Місто.

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484