23 листопада 2020 р.
Освітня система EduQuest
Освітня система EduQuest

Поєднання традиційних методів навчання та сучасних технологій

В межах нашого освітнього проєкту TerraQuestia ми використовуємо ізраїльську систему EduQuest, яка складається з 10-ти тематичних модулів. Ця система створена для дітей дошкільного віку (3-6 років) та спрямована на всебічний розвиток дитини.

Модуль “Meet Spark” (Знайомство зі Спарком) знайомить дітей з головними героями системи EduQuest – Спарком та його друзями,а також з інтерактивним робочим столом.

Під час проходження другого модулю під назвою “Children” (Діти), малеча вчиться називати частини тіла, визначати де вони знаходяться та знайомиться з п'ятьма органами відчуття та їх призначенням. Завдяки різноманітним завданням діти досліджують власні емоції та способи їх вираження.
Третій тематичний модуль “Families and Friends” (Сім’я та друзі) допомагає дітям вивчити соціальні ролі членів сім’ї шляхом ігор та виконання творчих завдань.
В розділі “Neighborhood” (Світ) навколо мене діти пізнають світ професій, види транспорту, види магазинів та їх призначення. Вони виконують завдання, які розвивають мовлення та мислення.
Модуль “Nature” (Природа) розповідає про живі та неживі предмети, а також про їх властивості. Діти вивчають рослини, тварин і поповнюють багаж своїх знань.
Наступний блок “In the Garden” (В саду) відкриває для дітей світ рослин. Відтак кожен може відчути себе маленьким садівником. Різноманітні відео та картинки допомагають дітям легше та якісніше засвоїти матеріал.
У розділі “Carnival of Colors” (Карнавал фарб) діти опиняються у чарівному світі фарб, де вони вивчають кольори та розвивають свою уяву. На них чекають завдання на асоціації, які допомагають їм сприймати кольори, а також розвивати пам’ять та логічне мислення.
Модуль “Magical Math” (Магічна математика) навчає дітей цифрам, покращує їх логічне мислення, а також формує базові математичні уявлення.
Тематичний блок “Building Blocks” (Кубики) дарує дітям можливість опинитися у світі фігур та силуетів. Через інтерактивні відео та завдання дитяча просторова уява розвивається.
Модуль “Early Language” (Раннє мовлення) пропонує дітям безліч захоплюючих завдань для того, аби навчити їх складати слова, розгадувати загадки та покращити їх словниковий запас.
Система EduQuest допомагає:
розвинути мовлення;
покращити комунікативні навички;
розширити словниковий запас;
розвинути просторову уяву та логічне мислення.
Завдяки методу EduQuest ми не лише забезпечуємо якісне навчання для дітей, але й розвиваємо у них допитливість та любов до навчання!

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484