15 лютого 2022 р.
Освітньо-модульний проєкт «Мрій та Дій»
![Освітньо-модульний проєкт «Мрій та Дій»](/uploads/980x400_DIR/media_news/2022/02/620b6e780c896910410694.jpg)
Другий модуль навчання для підлітків
В межах другого модулю, учасники працювали з психологами фонду та з партнерами - представниками банку «Crédit Agricole Ukraine».
Підлітки дізналися про те, як розвивати фінансову грамотність , а також проаналізували роботу кредитної системи банків. Психологи провели міні лекцію по плануванню цілей та звичок, а також розповіли детальніше про психологію грошей та про одну з методик аналізу балансу в житті. Діти також мали нагоду потренувати один з важливих навиків у сучасному світі - мультизадачність.
Дякуємо запрошеним тренерам за отримані цінні знання та навички для дітей! Віримо, що вони стануть їм у нагоді та допоможуть у майбутньому дорослому житті.
![Освітньо-модульний проєкт «Мрій та Дій» - 1311 Освітньо-модульний проєкт «Мрій та Дій» - фото 1311](/uploads/640_DIR/media_news/2022/02/620b6e1fd92cb047281099.jpg)
![Освітньо-модульний проєкт «Мрій та Дій» - 1312 Освітньо-модульний проєкт «Мрій та Дій» - фото 1312](/uploads/640_DIR/media_news/2022/02/620b6e33c66f3958931913.jpg)