5 травня 2021 р.
Навчання в онлайн-школі  «На хвилі батьківства»
Навчання в онлайн-школі  «На хвилі батьківства»

Відгуки викладачів та учасників

Два тижні тому стартувало навчання для учасників нашої школи «На хвилі батьківства».

Керівник проекту Ірина Ферко коментує: «Завдяки онлайн формату нам вдалося об`єднати батьків з різних куточків України та світу. Працюючи над створенням лекцій, ми ретельно підбираємо матеріал з надійних джерел, ділимось власним досвідом, витрачаємо багато часу на підготовку, адже намагаємось на виході надати якісну інформацію у доступній формі.

Кожна наша лекція проходить увесь шлях народження: зачаття - виношування - народження - вихід у світ. Для того, аби створити одну лекцію, ми залучаємо багато ресурсів, адже йдеться не лише про пошук та опрацювання різних джерел, а й про сам процес зйомок, запису лекцій та монтаж. Однак всі ці зусилля однозначно вартують отриманого результату, адже наші учасники - це щирі та щедрі люди. Частина з них вже усиновила або ж удочерила, а частина лише наважується на цей крок. Ми з повагою та турботою ставимось до життєвого вибору. Раді, що можемо надати інформаційну та психологічну підтримку і супроводжувати їх на шляху народження дитини в серці».

Учасниця проекту ділиться враженнями: «Щиро вдячна за Ваші лекції, які створені дуже професійно. Інформація в них є дуже цінна, систематизована і викладена в доступній формі. Цікаво слухати про Ваш досвід роботи з дітками. Знаходжу відповіді на багато запитань вже у двох лекціях, не говорячи про те, що школа розрахована на три місяці».

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484