26 січня 2022 р.
Навчання для психологів фонду
Навчання для психологів фонду

Тренінг на тему: «Протидія ґендерно зумовленому насильству, в тому числі домашньому насильству: чому це важливо та як мобілізувати діяльність в цьому напрямі»

Минулого тижня психологи фонду відвідали тренінг на тему: «Протидія гендерно зумовленому насильству, в тому числі домашньому насильству: чому це важливо та як мобілізувати діяльність в цьому напрямі». Ділимось враженнями, які отримали наші колеги.

«Це були насичені два дні. За цей час ми не лише отримали нові знання на тему насильства, домашнього насильства та гендерно зумовленого насильства, а й мали змогу ознайомитись з практичними алгоритмами роботи та реагування на виклики, які є у нашому суспільстві щодо даного питання. Дякуємо за чудову організацію тренінгу, можливість долучитися до команди людей, які у своїй діяльності висвітлюють важливі суспільні питання, оскільки, насильство - це те, з чим може зіткнутись кожен із нас. І саме вчасне реагування може бути першим кроком до його подолання та значно допомогти у мінімізації негативних наслідків» - Галина Ях, учасниця тренінгу, психолог фонду.

«Протягом двох днів ми обговорювали причини, прояви та наслідки гендерно зумовленого насилля. Такий підхід допоміг зрозуміти на що потрібно скеровувати увагу, щоб ефективно протидіяти причинам насилля. Часто ми можемо скеровувати усі свої сили на боротьбу з наслідками проблеми, однак це не вирішує питання. На тренінгу нас навчали шукати корінь проблеми та можливості працювати з причинами. Дякую організаторам ГО «Ла Страда - Україна» і тренерам за знання та досвід, а також дякую за їх сумлінну працю із складною проблемою насилля у нашому суспільстві» - Софія Пасічник, учасниця тренінгу, психолог фонду.

 

Навчання для психологів фонду - фото 1268

 

Навчання для психологів фонду - фото 1269

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484