9 вересня 2021 р.
Дев`ятий модуль проєкту «Мрій та Дій»
Дев`ятий модуль проєкту «Мрій та Дій»

Відкритий захід на тему працевлаштування молоді

Ось і відбулася наша довгоочікувана подія в межах проєкту «Мрій та Дій». На цей захід ми з командою запросили наших учасників та усіх бажаючих дітей міста.

Тішимось, що нашу ідею підтримали представники неймовірно крутих компаній, які і стали нашими запрошеними спікерами. До нас завітали експерти з різних галузей: консалтинг, юриспруденція, виробнича галузь, фінанси, банківський сектор, ІТ, освіта, маркетинг і PR, рекрутинг, а також ресторанний бізнес.

Подія відбувалася у форматі виступів та панельних дискусій. Говорили про ринок праці, про те, як змінюються вимоги до працівників та як вибудувати оптимальний набір навичок для працевлаштування. Учасники мали можливість попрацювати із своїм особистими сильними сторонами, відшукати себе і свою майбутню професію у корисних матеріалах, які приготували спікери.

Найбільше дітям запам`яталися особисті історії успіху від спікерів, які безумовно надихають! Щиро дякуємо учасникам, запрошеним гостям та партнерам за підтримку та допомогу у проведенні!

Наші партнери: Європейська Бізнес Асоціація, піцерія «Celentano», простір «FuturaHub».

Захід відбувся за підтримки агенства зайнятості «GiGroup», мережі «Холдинг емоцій «Fest», агенції карєрного дизайну «Vector».

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484