15 лютого 2023 р.
Меморандум з Службою у справах дітей ЛМР
![Меморандум з Службою у справах дітей ЛМР](/uploads/980x400_DIR/media_news/2023/02/63ed03d26280a090949933.jpg)
Благодійний фонд «Рідні» та Служба у справах дітей Львівської міської ради підписали Меморандум про співпрацю.
Благодійний фонд «Рідні» та Служба у справах дітей Львівської міської ради підписали Меморандум про співпрацю. Зусилля об’єднані задля надання психологічної, юридичної, інформаційної та освітньої підтримки майбутнім усиновителям та опікунам.
"Наша співпраця з Службою у справах дітей ЛМР масштабується. Сьогодні ми підписали Меморандум про співпрацю, в межах якого спільно дбатимемо про комплексну підтримку майбутніх усиновителів та опікунів. Зокрема надаватимемо психологічну, юридичну, інформаційну і навчальну підтримку зацікавленим кандидатів" - розповідає директор фонду Мар`яна Романяк.
![Меморандум з Службою у справах дітей ЛМР - 1922 Меморандум з Службою у справах дітей ЛМР - фото 1922](/uploads/640_DIR/media_news/2023/02/63ed03d9517af562349538.jpg)