![Майстерки для дітей](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/09/6149cbec77ce1445038941.jpg)
Розвиваємо дитячу творчість
Творчі артмайстерки тривають! Вихованці ліцею «Просвіта» спільно з командою креативного простору «A.Space» продовжують навчатися новим стилям малювання.
Унікальністю таких зустрічей є живе спілкування та повне занурення у творчість, яке допомагає дітям відкинути усі тривоги та страхи на певний час і розкрити власний потенціал.
Нагадаємо, що майстерки втілюються в межах благодійного артпроекту «Споріднені» 2020, адже частина коштів з мистецького аукціону спрямована на проведення творчих майстер-класів для діток з ліцею «Просвіта».
Цього року, ми активно готуємось до старту проекту «Споріднені» 2021, адже хочемо об`єднати таланти дітей з інституційних закладів та відомих митців, аби надихнути їх займатися творчістю.
![Майстерки для дітей - 1044 Майстерки для дітей - фото 1044](/uploads/640x858_DIR/media_news/2021/09/6149c8fed03fc695992092.jpg)
![Майстерки для дітей - 1042 Майстерки для дітей - фото 1042](/uploads/640x858_DIR/media_news/2021/09/6149c8f91024f059113572.jpg)
![Майстерки для дітей - 1048 Майстерки для дітей - фото 1048](/uploads/640x858_DIR/media_news/2021/09/6149c900e857d442824869.jpg)