20 травня 2022 р.
Майстер-клас з боксу
![Майстер-клас з боксу](/uploads/980x400_DIR/media_news/2022/05/628cdb0b4d2c6643489819.jpg)
Проєкт "Я з України"
В межах проєкту "Я з України" відбувся майстер-клас з боксу. Дякуємо тренеру Роману Василевському за чудове заняття для дітей, а керівництву спортивного хабу FIZMAT за підтримку нашої ініціативи!
Нагадаємо, що проєкт має на меті забезпечити соціально-культурний, спортивний та психологічний розвиток дітей-підлітків. На учасників чекають різноманітні лекції від цікавих спікерів, майстер-класи, екскурсії, квести та розмовні клуби, а також креативні домашні завдання.