30 серпня 2021 р.
Культурно-мистецький форум «Споріднені»
Культурно-мистецький форум «Споріднені»

Виступи спікерів, майстер-класи та розважальна програма для дітей

Минулої суботи відбувся наш культурно-мистецький форум, який ми втілили за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та партнерів заходу.

Нагадаємо, що форум був проведений в межах проєкту «Споріднені» та мав на меті підвищити культурний рівень дітей, зокрема тих, хто проживає без рідних. Саме тому ми запросили вихованців з Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні».

Серед спікерів заходу був відомий психолог Андрій Козінчук, який розповів про принципи здорових стосунків батьків та дітей.
«Батьківство - це прекрасний етап життя, який є сенсом для багатьох людей. Але найбільші травми, які ми отримуємо за життя якраз від батьків. Ну, а батьки в свою чергу так хвилюються за дітей, що переживають більше, ніж за себе. Нам з вами важливо навчитися піклуватися про своїх дітей і не нанести ту саму батьківську травму. Адже дуже важливо створити довірливі відносини з дитиною та бути для нею другом» - зазначив Андрій.

Другий спікером стала засновниця «Gallery 101» Марта Троцюк, яка розповіла про розвиток критичного і креативного мислення у дітей закордоном.

«Закодоном музеї заохочують своїх найменших відвідувачів з допитливістю ставитися до навколишнього світу і роблять це через незрозуміла та дивне, на перший погляд, сучасне мистецтво. Батькам важливо практикувати це і змалку привчати дітей» - вважає Марта.

У програмі також були майстер-класи з живопису, квілінгу та гратажу.

Ми вдячні усім відвідувачам, які розділили цю мить свята разом з нами!

Культурно-мистецький форум «Споріднені» - фото 984

 

Культурно-мистецький форум «Споріднені» - фото 985

 

Культурно-мистецький форум «Споріднені» - фото 983

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484