12 лютого 2021 р.
Креативна артмайстерня від Рідних
Креативна артмайстерня від Рідних

Творчий простір для учнів навчально- реабілітаційного центру «Мрія»

Щиро дякуємо учасникам, партнерам та усім, хто підтримав наш благодійний артпроект «Споріднені», а також українському виробнику професійних матеріалів для живопису «ROSA» за те, що надали додаткові матеріали для дитячої творчості.

Разом з вами нам вдалося зібрати кошти та перевтілити кабінет трудового навчання у креативну артмайстерку. Відтепер учні навчально-реабілітаційного центру «Мрія» щодня розвиватимуть свої здібності та відкриватимуть нові таланти!
Для нас це особливий проект, адже понад усе ми хотіли надихнути дітей з інституційних закладів продовжувати займатися творчістю. Віримо, що у майбутньому вони точно засяюють на мистецькій арені світу!
Нагадаємо, що благодійний проект «Споріднені» був створений спільно з мистецьким простором «Dzyga» та «Gallery101» для того, аби об`єднати українських митців та дітей, які проживають у інтернатних закладах та дитячих будинках сімейного типу задля створення спільних творів мистецтва. Це дало змогу привернути увагу суспільства до чудової колаборації мистецтва та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484