12 листопада 2021 р.
Кава з Миколаєм
Кава з Миколаєм

Старт благодійної акції

Кава з Миколаєм зігріватиме вас і цього року! Ми з командою вирішили продовжити традицію творити добрі справи разом, об’єднуючи бізнес та усіх небайдужих.

Минулого року нам вдалося створити справжню казку для дітей, які чекають на своїх рідних. Цього разу виручені кошти ми спрямуємо на втілення святкової програми для дітей, які проживають в інтернатних закладах.

Спільно з закладами-партнерами об`єдналися для того, аби творити диво разом!

Перелік учасників акції

1. Заклад «Світ кави»

Купуйте кавові зерна та здійсніть дитячу мрію до дня Святого Миколая. Зібрані кошти буде спрямовано на організацію святкової програми та подарунків до Дня Святого Миколая для дітей, яких підтримує Благодійний фонд «Рідні». Акція триває з 10 листопада по 10 грудня.

Дякуємо закладу за активну підтримку проєкту! Сміливо можемо назвати вас амбасадором акції «Кава з Миколаєм».

2. Заклад «Dominicanes»

Купуйте каву і тістечко власної випічки та здійсніть дитячу мрію до дня Святого Миколая.

10 грн з кожної покупки буде спрямовано на організацію святкової програми та подарунків до Дня Святого Миколая для дітей, яких підтримує Благодійний фонд «Рідні». Акція триває з 10 листопада по 10 грудня.

3. Заклад «Coffee lab»

Купуйте спеціальну благодійну каву та здійсніть дитячу мрію до дня Святого Миколая.

50% від вартості кожної кави будуть спрямовані на організацію святкової програми та подарунків до Дня Святого Миколая для дітей, яких підтримує Благодійний фонд «Рідні». Акція триває з 10 листопада по 10 грудня.

Замовити особливу благодійну каву можна за адресами: вул.Залізнична,7, вул. Шевченка,17, вул. Руська, 12, пр-т Чорновола, 93, пр-т Червоної калини, 36 (верхній Шувар), вул. П. Орлика, 2, вул. Мазепи 25а.

4. Заклад «Атлас»

Купуйте благодійну каву та здійснюйте дитячу мрію до дня Святого Миколая.

10 гривень з кожної кави будуть спрямовані на організацію святкової програми та подарунків до Дня Святого Миколая для дітей, яких підтримує Благодійний фонд «Рідні». Акція триває з 10 листопада по 10 грудня.

5. Заклад «Про 100 кава»

Купуйте спеціальну наліпку та здійснюйте дитячу мрію до дня Святого Миколая.

Сума внеску добровільна. Зібрані кошти будуть спрямовані на організацію святкової програми та подарунків до Дня Святого Миколая для дітей, яких підтримує Благодійний фонд «Рідні». Акція триває з 10 листопада по 10 грудня.

6. Заклад «Грушевський: кіно і джаз»

Купуйте каву та здійснюйте дитячу мрію до дня Святого Миколая.

4 грн з кожної кави буде спрямовано на організацію святкової програми та подарунків до Дня Святого Миколая для дітей, яких підтримує Благодійний фонд «Рідні».

7. Заклад «Yellow Market»

Зробіть внесок у кулю бажань та здійснюйте дитячу мрію до дня Святого Миколая. Зібрані кошти буде спрямовано на організацію святкової програми та подарунків до Дня Святого Миколая для дітей, яких підтримує Благодійний фонд «Рідні».

Давайте здійснювати дитячі мрії разом!

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484