Наш фонд організував у Варшаві фотовиставку «SNAP THE WAR», яка має на меті показати світу, як війна вбиває дитинство українських дітей.
У Варшаві триває фотовиставка «SNAP THE WAR», яка має на меті показати світу, як війна вбиває дитинство українських дітей і їх шанс на щасливе майбутнє. Виставка організована благодійним фондом “Рідні” за підтримки Офісу Омбудсмана України, спільно з фотографами Михайлом Палінчуком та Романом Бордуном, які поділилися світлинами з місць бойових дій з перших днів війни росії проти України. Відвідали подію керівники національних інституцій з прав людини з регіону ОБСЄ, учасники OSCE Office for Democratic Institutions and Human Rights (ODIHR).
“Наша мета, як фонду, – привернути увагу міжнародної спільноти до наслідків війни та порушення права дітей. Питання їх захисту має бути на порядку денному всієї західної спільноти, а виставка - чудова можливість нагадати світу: війна триває, внаслідок війни страждають українські діти, - коментує Марʼяна Романяк, директор фонду, - Від свого імені та імені фонду дякую Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Дмитру Лубінцю за співпрацю та сприяння в організації фотовиставки.”
Про «SNAP THE WAR»
Михайло Палінчак – український вуличний та документальний фотограф, який живе та працює в Києві. Народився в січні 1985 року в Ужгороді, в родині фотографів. Кар’єру розпочав у 2008 році. З 2012 року - член Української фотографічної альтернативи (УПФА), з 2014 року - член Української асоціації професійних фотографів (УАПФ). 2014-2019 — Офіційний фотограф Президента України. Засновник журналу Untitled та співзасновник групи Ukrainian Street Photography. Власник численних нагород, виставок та публікацій по всьому світу. Його фотографії зберігаються у приватних колекціях та постійних колекціях музеїв фотографії.
Роман Бордун — мешкає у Львові, фотограф і кінорежисер, член UPHA (Ukrainian Photography Alter-native). Працює в жанрі naive. Роман вловлює дух часу та кітчу, поєднуючи медійні кліше з класичним перформансом. Автор досліджує закон приватності, ставлячи під сумнів його існування в сучасну цифрову епоху».