30 листопада 2021 р.
Другий сезон проєкту «Health Education»
Другий сезон проєкту  «Health Education»

Візити в інституційні заклади області

Команда фонду разом з партнерами вирушили в інституційні заклади області для того, щоб провести лекції на тему здоров`я у всіх його вимірах для дітей. Серед учасників проєкту лікар-терапевт, гінеколог та команда психологів. Крім цього, ми також встигли провести навчання для вчителів та вихователів стосовно того, як працювати з травмованими дітьми.

У підсумку, близько 150 дітей та 50 вихователів отримали нові та цінні знання, які збережуть їх здоров`я у майбутньому.

Дякуємо дітям, керівництву закладів, а також нашим партнерам дитячій поліклініці «Веселка» та Центру гідності дитини УКУ.

Нагадаємо, що Health Education - просвітницький проєкт для дітей віком від 10 -18р., які проживають в інcтитуційних закладах, cпрямована на вивчення сексуального, фізичного та репродуктивного здоров’я; дослідження психології стосунків, власного «Я», прийняття свого тіла та формування фізичних та психологічних меж підлітків.

Його основна мета: забезпечити підлітків знаннями, вміннями, навичками та установками, що дозволять їм підтримувати власне здоров’я, добробут та гідність, будувати шанобливі соціальні й сексуальні стосунки, розуміти вплив їхніх рішень на благополуччя власне й інших, а також розуміти й бути спроможними захистити власні права протягом життя.

Відео з минулого етапу за посиланням.

Другий сезон проєкту  «Health Education» - фото 1193

 

Другий сезон проєкту  «Health Education» - фото 1194

 

Другий сезон проєкту  «Health Education» - фото 1191

 

 

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484