10 березня 2021 р.
Другий сезон проекту «Рідні»
Другий сезон проекту «Рідні»

Нові історії та нові герої

Другий сезон проекту «Рідні» - фото 585

 

Проект «Рідні» - це голос батьків, які народили дітей в сердечку, а також голос тих дітей, які все ще чекають на люблячу родину. Дбаючи про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають в інституційних закладах, ми добре знаємо про те, що вони щодня мріють про люблячих дорослих поруч.

Нагадаємо, що минулого року спільно з 24 каналом, ми запустили унікальний медіапроект «Рідні», який розповів 10 вражаючих історій усиновлення.
«Зйомки другого сезону тривають. Тішимось, що маємо змогу продовжувати розповідати такі дивовижні історії сімей, які пройшли процес усиновлення та подарували щастя дітям. Після того, як ми дізнались, що наш проект допоміг знайти сім`ї для 5 дітей, ми зрозуміли, що просто не можемо зупинятися. Для нас - це найвища нагорода, адже ми з командою 24 каналу та командою Фонду понад усе прагнемо надихнути якомога більше людей до народження дитини в серці. Додам, що наша гаряча лінія з питань усиновлення від Фонду функціонує у звичному режимі, тому кожен бажаючий може звернутися і отримати інформаційну, психологічну, а також юридичну підтримку від наших партнерів» - коментує ведуча проекту та керівниця благодійного фонду Мар`яна Романяк.

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484