1 червня 2021 р.
Другий набір наставників
![Другий набір наставників](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/06/60b5e17ecd472691043193.jpg)
Тренінг про те, як слід взаємодіяти з дітьми
Другий набір наставників готується до знайомства з дітьми. Учасники завершили навчання на тренінгу, де дізналися про особливості вікової психології та про те, як слід взаємодіяти з дітьми, що перебувають в інституційних закладах.
Дякуємо тренерам з питань наставництва, які поділилися досвідом, розповіли про реальні випадки та показали, як слід застосовувати інформацію на практиці.
Проект реалізовується спільно з Львівським міським центром соціальних служб «Між нами» та Львівським обласним центром соціальних служб.
![Другий набір наставників - 742 Другий набір наставників - фото 742](/uploads/640_DIR/media_news/2021/06/60b5e18a19750903255823.jpg)
![Другий набір наставників - 743 Другий набір наставників - фото 743](/uploads/640_DIR/media_news/2021/06/60b5e18a2ff0d813423654.jpg)
![Другий набір наставників - 744 Другий набір наставників - фото 744](/uploads/640_DIR/media_news/2021/06/60b5e18a36237036081477.jpg)