8 липня 2020 р.
Dodo Socks та Благодійний фонд Рідні запустили набір шкарпеток, дизайн яких розробили діти
Dodo Socks та Благодійний фонд Рідні запустили набір шкарпеток, дизайн яких розробили діти

Український бренд Dodo Socks та Благодійний фонд «Рідні» створили набір шкарпеток, надихнувшись малюнками вихованців Львівського ліцею «Просвіта»

Проект стартує до Всеукраїнського Дня Родини, який традиційно відзначається 8 липня. Його мета нагадати ще раз, що в Україні більше 6000 дітей, які чекають на усиновлення та на свою нову сім’ю.

Учасниками проекту стали 25 дітей-сиріт та дітей, що проживають в ліцеї Просвіта. Усі разом діти малювали та створювали дизайни своїх ідеальних шкарпеток, які готові були б носити щодня.

Проект є благодійним, 30 гривень з кожного набору буде перераховуватись на рахунок фонду Рідні, який уже з нового навчального року організовуватиме футбольну, танцювальну та художню секцію для дітей львівських інтернатів.

Марта Турецька, співзасновниця бренду Dodo Socks про проект: «Благодійність — це основа нашого бізнесу. За 5 років існування бренду ми передали близько 500 000 на підтримку різних ініціатив та благодійних фондів. Ідея втілення дитячих малюнків на шкарпетках не давала нам спокою вже декілька років. Діти сприймають світ по-особливому, без стереотипів і ми неодноразово надихалися малюнками дітей в нашій роботі.

Складно було вибрати три дизайни з-поміж всіх варіантів. Також довелося зменшити кількість кольорів — наші станки здатні вив’язати не більше восьми кольорів на шкарпетці, а дитячі дизайни мали десятки відтінків. Сподіваємось наш проект надихне дітей до творчості, можливо дехто піде стежкою дизайну. А вас запрошуємо долучитися до ініціативи збору коштів для дітей львівських інтернатів.»

 

Мар’яна Романяк, амбасадорка фонду Рідні: « Головне гасло в роботі Фонду Рідні – бути на варті дитинства. Тому команда фонду завжди ставить собі за мету робити проекти, які допомагатимуть дітям розвиватися, навчатися, знаходять у них нові таланти або ж допомагають втілювати їхні ідеї та мрії. Цей проект з DodoSocks – дуже особливий для нас. Адже створюючи дизайн шкарпеток, діти вперше долучися до подібної ідеї, вони захоплено малювали те, що вони найбільше люблять чи те, що їм самим хотілося мати на шкарпетках. Саме тому кожен дизайн індивідуальний, креативний та сповнений дитячими задумами. Дякуємо Dodo Socks, що втілюють цю добру ідею!»

 

Підтримати захоплення дітей та придбати набір шкарпеток можна за посиланням: https://dodosocks.com/shop/ridni/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484