19 січня 2021 р.
Діти знайшли своїх рідних
Діти знайшли своїх рідних

Відтепер вони зростатимуть у любові

Створюючи унікальний медіапроєкт “Рідні”, який розповідає 10 неймовірних історій усиновлення, ми прагнули нагадати про те, що рідними може стати кожен з нас. Щотижня наші фахівці супроводжували вас на гарячій лінії з питань усиновлення, надавали інформаційну, психологічну допомогу та за потреби залучали наших юридичних партнерів для консультацій.

Відтак наші зусилля не були марними, адже станом на сьогодні дві дитини, які проживали в інституційному закладі, починають нову сторінку свого життя у дитячому будинку сімейного типу поруч з люблячими вихователями. І ще двоє діток знайшли своїх батьків!

“Надзвичайно приємно усвідомлювати те, що проєкт “Рідні” змінив життя дітей, які понад усе потребують уваги, тепла та любові. На цьому ми не зупиняємось і будемо скеровувати усі наші сили на те, щоб дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Україні з кожним роком ставало все менше” - розповідає ведуча проєкту та керівниця благодійного фонду “Рідні” Мар`яна Романяк.

“Для нас це неймовірно важлива та радісна новина, яка дає поштовх працювати і надалі, адже щодня ,приймаючи виклики на гарячій лінії, я щиро вірила в те, що ось-ось зміниться доля дитини. Відтепер діти почуватимуться безпечно поруч з вже рідними людьми” - коментує керівниця благодійних програм Марта Красногор.

Команда благодійного фонду безмежно радіє і продовжує працювати для того, аби творити щасливе майбутнє дітей!

Дякуємо за підтримку Службі у справах дітей Львівської ОДА та Службі у справах дітей Львівської міської ради.

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484