30 квітня 2021 р.
Діти з інституційних закладів отримали 500 пасок до Великодня
![Діти з інституційних закладів отримали 500 пасок до Великодня](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/04/608c1ee80dade375804119.jpg)
Це стало можливо завдяки підтримці партнера та спільній роботі команди!
Сьогодні ми передали 500 пасок від нашого партнера «ТМ Степанків» дітям, які проживають в інституційних закладах.
Ми завітали у Будинок дитини №1, Притулок для дітей служби у справах дітей, Центр опіки сиріт, Центр підтримки дітей при ліцеї «Просвіта», дитячий будинок «Благодать», Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні».
Ми завітали у Будинок дитини №1, Притулок для дітей служби у справах дітей, Центр опіки сиріт, Центр підтримки дітей при ліцеї «Просвіта», дитячий будинок «Благодать», Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні».
Дякуємо нашому партнеру за можливість творити добрі справи разом!
![Діти з інституційних закладів отримали 500 пасок до Великодня - 660 Діти з інституційних закладів отримали 500 пасок до Великодня - фото 660](/uploads/640_DIR/media_news/2021/04/608c1f61e78e1248581379.jpg)
![Діти з інституційних закладів отримали 500 пасок до Великодня - 661 Діти з інституційних закладів отримали 500 пасок до Великодня - фото 661](/uploads/640x851_DIR/media_news/2021/04/608c1fb0a7819001173615.jpg)
Центр підтримки дітей при ліцеї "Просвіта"
![Діти з інституційних закладів отримали 500 пасок до Великодня - 662 Діти з інституційних закладів отримали 500 пасок до Великодня - фото 662](/uploads/640x1139_DIR/media_news/2021/04/608c1fba1855c054840184.jpg)
Будинок дитини №1