14 лютого 2022 р.
Дискусія: «Усиновлення: очікування та реальність»
Дискусія:  «Усиновлення: очікування та реальність»

Про важливість формування культури усиновлення у суспільстві

У п`ятницю відбулася дискусія на тему «Усиновлення: очікування та реальність». В межах події запрошені спікери розглянули важливі питання, зокрема, начальник Служби у справах дітей Франківського району Мирослава Новосельська розповіла про те, як відбувається процедура усиновлення, скільки в середньому часу займає процедура та яка статистика розусиновлення у місті Львові.

Мотивами усиновлення поділився усиновитель та герой медіапроекту «Рідні» Петро Савка, а директор Центру Педагогіки травми та психолог Дитячого Центру «Сонячне світло» Уляна Долиняк розповіла про важливість навчання для прийомних батьків, а також наголосила на тому, що усиновлення - це не геройство.

Психолог фонду Ірина Ферко долучилася до обговорення, а також розповіла про власний досвід роботи з усиновлювачами та про цінність ресурсів і правильної мотивації для майбутніх усиновителів. До дискусії також приєдналася голова правління «Української мережі за права дитини» Дар`я Касьянова, яка розповіла про загальну ситуацію усиновлення в Україні та про те, як держава сприяє усиновленню.

Усі спікери наголосили на важливості формування культури усиновлення у суспільстві. Щиро дякуємо запрошеним гостям та усім, хто долучився! Дякуємо Твоє Місто за медійну підтримку!

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484