21 січня 2021 р.
ДІ реформа
ДІ реформа

ДІ Реформа повинна продовжуватися!

Рідні - благодійний фонд, місія якого - сприяти усиновленню та запобігати сирітству в Україні.
Наша ціль - щоб усі діти росли в оточенні рідних людей та мали щасливе дитинство. Ми виступаємо за комплексну систему опіки та захисту дітей, яка забезпечить перебування та виховання дітей у сімейному та наближеному до сімейного середовищі. Ми з командою переконані, що сім’я - найвища цінність для дитини, а збереження сім’ї - це найважливіший превентивний метод у боротьбі з сирітством!
Працюючи у цій сфері з 2012 року наша команда створила разом з Львівською міською радою два дитячі будинки сімейного типу, де щасливо проживають 20 дітей, та Центр соціальної підтимки дітей та сімей “Рідні”. Ми з власного досвіду розуміємо необхідність та важливість ДІ-реформи у нашій державі та проблеми, пов’язані зі старою радянською системою інституалізації.
БФ «Рідні» відкритий до допомоги органам державної влади та місцевого самоврядування у процесі здійснення ДІ-реформи, та готовий надати всю необхідну ресурсну підтримку, яка наявна в розпорядженні Фонду, адже у нас спільна ціль - щаслива кожна дитина.
 
Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484