![Десятий модуль проєкту «Мрій та Дій»](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/09/614083d8cfb1d302762873.jpg)
Фінальна зустріч учасників
Ось і завершився десятий модуль освітнього модульного практикуму «Мрій та Дій». В межах зустрічі учасники спробували себе у ролі шефів та відвідали кулінарні майстер-класи від піцерії «Celentano», а згодом провели рефлексію спільно з командою та психологом фонду.
Для нас дуже важливо показати дітям скільки можливостей та шляхів для самореалізації існує та надихнути їх не боятися помилятися і йти назустріч своїм мріям.
Найактивніші учасники отримали сертифікати з можливістю вивчати англійську мову від Green Country, а також сертифікати у магазини техніки. Крім того, партнер проєкту ресторанна компанія «!FEST» подарувала дітям сертифікати на екскурсії в межах закладів. Підсумком вечору стала екскурсія на оглядовий майданчик в AvalonUp.
Дякуємо нашим чудовим учасникам за те, що пройшли цей довгий та цікавенний шлях разом з нами!
Дякуємо нашим партнерам піцерії «Celentano», простору «Lviv Open Lab», компанії «Avalon», школі «Green Country».
![Десятий модуль проєкту «Мрій та Дій» - 1021 Десятий модуль проєкту «Мрій та Дій» - фото 1021](/uploads/640x813_DIR/media_news/2021/09/61408502e46e7830655468.jpg)
![Десятий модуль проєкту «Мрій та Дій» - 1022 Десятий модуль проєкту «Мрій та Дій» - фото 1022](/uploads/640_DIR/media_news/2021/09/6140856f6d0d0658651734.jpg)
![Десятий модуль проєкту «Мрій та Дій» - 1023 Десятий модуль проєкту «Мрій та Дій» - фото 1023](/uploads/640_DIR/media_news/2021/09/614085f019b96767082761.jpg)