14 лютого 2020 р.
Центр "Добре вдома" приймає "Рідних"
Центр "Добре вдома" приймає "Рідних"

З 8 по 12 лютого команда «Рідних» разом з представниками служби у справах дітей м.Львова жила і навчалася в Дніпрі в Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома».

З 2012 по 2014 рік за підтримки Благодійної Організації «Надія і житло для дітей» відбувся процес трансформації колишнього інтернату у сучасний центр адаптації дітей та сімей з вразливих категорій населеня.

Сьогодні в Центрі працює 5 відділень: термінового влаштування дітей, відділення мами та дитини, служби психологічної підтримки сімей, відділення раннього втручання та малий груповий будинок. Там живе 30 дітей віком від 0 до 18 років, яких тимчасово вилучили з несправних сімей і які залишатимуться тут від 3 до 9 місяців до моменту, коли дитина або повернеться додому або все- таки отримає статус сироти.

Через кілька місяців відкриє свої двері подібний Центр соціальної адаптації дітей та сімей «Рідні» у Львові. І тому, в процесі підготовки до відкриття, львівська делегація детально вивчала методи роботи, документообіг та особливості взаємодії з кризовими сім'ями. Система інтернатів та притулків лише почала реформуватися і практичного досвіду функціонування таких центрів в Україні одиниці. Ми вдячні нашим дніпровським колегам за їх час, відкритість і повну підтримку!!!

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484