![Аукціон «Споріднені»](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/12/61bb5e4a24318406861175.jpg)
Зібрано 730 474 гривень
У неділю відбувся наш благодійний аукціон «Споріднені». Загальна сума зібраних благодійних внесків становить 730 474 гривень. Це неймовірний результат! Завдяки благодійникам, діти з інтернатних закладів та дитячих будинків сімейного типу матимуть змогу займатися творчістю у мистецькій студії «Споріднені», яку ми створимо для них.
Споріднені - це проєкт з історією. Він об`єднав сотні людей заради мистецтва та благодійності. Нагадаємо, що минулого року, нам з командою вдалося виручити 353 500 гривень. Частина цих коштів була спрямована на облаштування майстерки у навчально-реабілітаційному закладі «Мрія» та проведення творчих занять у ліцеї «Просвіта».
Безмежно дякуємо усім нашим чудовим гостям, партнерам, дітям, митцям, команді та волонтерам, які долучилися! Віримо, що цей проєкт стане доброю традицією та продовжуватиме об`єднувати мистецтво та благодійність!
Більше фото тут.
![Аукціон «Споріднені» - 1201 Аукціон «Споріднені» - фото 1201](/uploads/640_DIR/media_news/2021/12/61bb5cc4b524e709808628.jpg)
![Аукціон «Споріднені» - 1204 Аукціон «Споріднені» - фото 1204](/uploads/640_DIR/media_news/2021/12/61bb5d78ce7d9721105080.jpg)
![Аукціон «Споріднені» - 1207 Аукціон «Споріднені» - фото 1207](/uploads/640_DIR/media_news/2021/12/61bb5e56d1b84640748265.jpg)