29 травня 2021 р.
Артмайстерки для учнів ліцею «Просвіта»
![Артмайстерки для учнів ліцею «Просвіта»](/uploads/980x400_DIR/media_news/2021/06/60b9df6c69615205850524.jpg)
Пластиліновий живопис та ліпка з полімерної глини
Минулого тижня команда креативного простору «A.Space» організувала творчі майстерки для дітей з Центру підтримки при ліцеї «Просвіта».
Перше творче заняття було присвячене пластиліновому живопису. Діти створювали картини власних мрій з пластиліну. А також відкрили для себе новий стиль та спробували робити скульптури маленьких форм з полімерної глини. Кожен зробив свій унікальний талісман та отримав безліч позитивних емоцій.
Нагадаємо, що артмайстерки втілюються в межах благодійного артпроекту «Споріднені». Частина виручених з мистецького аукціону спрямовується саме на проведення творчих майстер-класів для діток з ліцею «Просвіта».
![Артмайстерки для учнів ліцею «Просвіта» - 763 Артмайстерки для учнів ліцею «Просвіта» - фото 763](/uploads/640_DIR/media_news/2021/06/60b9df759ed24522585795.jpg)
![Артмайстерки для учнів ліцею «Просвіта» - 764 Артмайстерки для учнів ліцею «Просвіта» - фото 764](/uploads/640_DIR/media_news/2021/06/60b9dfabd0ef5351241499.jpg)
![Артмайстерки для учнів ліцею «Просвіта» - 765 Артмайстерки для учнів ліцею «Просвіта» - фото 765](/uploads/640_DIR/media_news/2021/06/60b9dfb49559b593188728.jpg)