26 січня 2023 р.
94 учасника отримали сертифікати для подальшої роботи з дітьми
![94 учасника отримали сертифікати для подальшої роботи з дітьми](/uploads/980x400_DIR/media_news/2023/02/63e4ba627a6ef749900216.jpg)
Проект «РаДіти знову» 2.0.
94 учасника отримали сертифікати про завершення навчання в межах проекту «РаДіти знову» 2.0. Спеціалісти успішно застосовують нові знання у роботі з дітьми, що постраждали від війни.
В основу навчання лягла методика, яка допомагає фахівцям безпечно доторкнутись до травми дитини, стабілізувати безпеку та легалізувати дитячу радість.
Продовжуємо дбати про психологічну безпеку та благополуччя українських дітей.
![94 учасника отримали сертифікати для подальшої роботи з дітьми - 1907 94 учасника отримали сертифікати для подальшої роботи з дітьми - фото 1907](/uploads/640_DIR/media_news/2023/02/63e4ba1f9b797772902355.jpg)
![94 учасника отримали сертифікати для подальшої роботи з дітьми - 1906 94 учасника отримали сертифікати для подальшої роботи з дітьми - фото 1906](/uploads/640_DIR/media_news/2023/02/63e4ba1f94ab7341122837.jpg)