5 листопада 2021 р.
8 - ми крокова програма по проживанню втрати
8 - ми крокова програма по проживанню втрати

Для дітей, які втратили рідних

Втрата завжди є болючою, адже йдеться про розрив зв'язку з близькою людиною.

Всупереч поширеній думці про те, що діти легко адаптуються до втрати, варто розуміти, що вони проживають горе у такій же болючій мірі, як і дорослі. Діти рідко описують свої почуття словами, адже часто самі їх не розуміють, тому їх поведінка може не відповідати уявленням оточення про горювання і замість підтримки діти часто стикаються з осудом і присоромленням.

Діти та підлітки можуть проживати своє горе через втечу у віртуальний світ, у спілкування, хворобу. Агресія, тривожність, незацікавленість та відмова від занять, труднощі в навчанні, все це може свідчити про те, що дитина переживає горе у тяжкій мірі та потребує підтримки спеціалістів психологічної сфери.

Саме тому, ми пропонуємо 8-ми крокову програму проживання втрати для дітей і підлітків, які втратили близьких людей. Програма включає 8 групових занять, метою яких є допомогти учасникам прожити втрату, адаптуватися до змін в житті та створити власний спосіб оплакування і пам'яті померлого.

Наші психологи пройшли навчання від Інституту психології здоров'я та є сертифікованими ведучими груп підтримки 8-ми крокової програми проживання горя.

Якщо ви є батьками, опікунами дитини, яка переживає втрату, запрошуємо вас долучитися. Для цього необхідно заповнити анкету і ми сконтактуємо з вами найближчим часом.

Групи створюються для дітей такого віку:

Дошкільнята 3-6 років;

Молодші школярі 7-10 років;

Школярі середнього віку 11 –14 років;

Школярі середнього віку 15-18 років.

Місце проведення і дати будуть повідомлені безпосередньо учасникам груп. Зустрічі проводитимуться раз на 3 тижні, тривалість 2 години.

Набір проводиться до 20-го листопада

Участь безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/DR9oGB6

Після заповнення анкети з вами зв’яжуться ведучі груп для обговорення деталей та попередньої консультації.

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484