19 квітня 2021 р.
5 причин підтримати проект «Споріднені» на Спільнокошті
5 причин підтримати проект «Споріднені» на Спільнокошті

Разом на Варті дитячих талантів!

В березні наш культурно-мистецький проект «Споріднені» розпочав свій шлях на платформі «Спільнокошт». Нас уже підтримали 73 доброчинця і це надихає рухатись далі!

Досі думаєте чи варто долучатися? Тоді ця стаття саме для вас!

Перш за все, проект «Споріднені» має унікальну мету - об`єднати відомих митців та дітей з інституційних закладів, які мають талант до малювання та люблять різні прояви творчості.

Для дітей це шанс познайомитися з художниками, скульпторами, які мають величезний багаж знань, вмінь, натхнення і готові стати свого роду творчими наставниками для дітей. Адже так важливо, аби поруч був дорослий, який допоможе, навчить та підтримає.

Для митців - це нагода повернутися на початок свого творчого шляху та пригадати як все розпочиналось та з чим доводилось стикатись. Це також цікавий досвід взаємодії з дітьми, адже колаборація художника і дитини - це щось особливе та певною мірою таємниче.

По-друге, проект спрямований на розвиток культурно-мистецького простору, адже так важливо в якому середовищі зростатимуть діти. Учасники зануряться у атмосферу творчості, матимуть цікаві зустрічі та арт-майстерки. Команда фонду планує організувати культурно-мистецький форум для дітей та батьків, які матимуть змогу відвідати різноманітні лекції та майстерки.

По-третє, зібрані кошти з проекту будуть використані для організації онлайн-зустрічей з митцями та проведення арт-майстерок в інституційних закладах. Діти матимуть нагоду розкрити власний потенціал та надихнутися історіями художників. Впевнені, що такий досвід надихне їх і надалі займатися творчістю.

Кожен благодійник або благодійниця, яка підтримає проект на «Спільнокошті», отримає подарунок від команди фонду. Це може бути стильне худі, сучасна еко торбинка, незабутня арт-прогулянка мистецькими галереями Львова або ж запрошення на благодійний аукціон, де будуть представлені твори митців та дітей. Кожен подарунок - це символ вдячності та приналежності до спільноти благодійників, які підтримали дитячі таланти.

На завершення додамо, що це чудова нагода стати благодійником, якщо ви ніколи не робили цього раніше. Адже важливо підтримувати справді актуальні та важливі проекти, які змінюють життя дітей з інституційних закладів.

Нагадаємо, що проект «Споріднені» можна підтримати на платформі «Спільнокошт».

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484