25 січня 2023 р.
15 200 гривень на теплі речі для дітей
Підсумки акції "Кава з Миколаєм"
Ми традиційно втілили благодійну акцію «Кава з Миколаєм». Основна мета цього року - подарувати тепло дітям, які цього потребують.
Завдяки вашій підтримці нам вдалося зібрати 15 200 гривень.В межах акції за ці кошти ми придбаємо теплий одяг для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки, дітей, сім`ї яких опинилися в складних життєвих обставинах, та дітей, що постраждали внаслідок війни.
![15 200 гривень на теплі речі для дітей - 1882 15 200 гривень на теплі речі для дітей - фото 1882](/uploads/640_DIR/media_news/2023/01/63d26c5ccd89b957847207.jpg)
Дякуємо партнеру акції «Світ Кави» та усім, хто придбав кавові зерна, обсмажені за особливою рецептурою, у закладі. Спільно з вами ми подбаємо про те, аби наші найменші українці зростали в теплі!