6 січня 2022 р.
100 000 на освітні курси для дітей
100 000 на освітні курси для дітей

Діти з соціальними статусами зможуть навчатися

Завдяки вашій підтримці ми зібрали 100 000 гривень і можемо забезпечити навчання для 10 дітей з соціальними статусами! Серед них діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, сім’ї яких опинились у складних життєвих обставинах.

Ці кошти будуть спрямовані на придбання курсів англійської мови, курсів водіння, курсів кулінарії та дизайну. Щиро дякуємо нашому неймовірному амбасадору Ігорю Зайцеву за допомогу у втіленні та поширенні цієї чудової ідеї! А також дякуємо платформі Dobro.ua за те, що допомагаєте творити добрі справи!

Разом з вами ми змінюємо майбутнє дітей на краще!

Нагадаємо, що акція "Благодійні медитації для дітей" мала на меті зібрати 100 тисяч гривень на освітні курси для 10 дітей для їх 3-тижневого навчання в новому році. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, сім'ї яких опинилися у складних життєвих ситуаціях. Оскільки навчання є дороговартісним, амбасадор Благодійного фонду "Рідні" Ігор Зайцев і команда Благодійного фонду "Рідні" об'єдналися заради спільної мети – допомогти дітям.

100 000 на освітні курси для дітей - фото 1240

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484