UK
10 червня 2022 р.
Українські діти отримали благословення Папи
Українські діти отримали благословення Папи

“Рідні” були запрошені на аудієнцію  Папи Франциска  вже вдруге

Нещодавно у Ватикані про молитву за українських дітей просили представники фонду, а минулої середи з Папою зустрілись самі діти, які після початку повномасштабної війни разом з опікунами та вихователями знайшли тимчасовий прихисток в Італії.

Українські діти вже два місяці є гостями італійської волонтерської організації «Misericordie» в Тоскані. З початком війни організація мала за ціль надавати лише медичну підтримку Україні. Проте італійські волонтери долучились і до допомоги наймолодшим - надали прихисток для тридцяти евакуйованих дітей.

Фонд використовує кожну можливість для того, аби голосно розповідати світу про війну в Україні. На минулій зустрічі з рук команди “Рідні” Папа Франциск отримав розмальований вихованцями фонду український прапор. На другій зустрічі діти передали Папі свої малюнки, синьо-жовті стрічки та прапор тепер вже фонду. Фото з події зʼявилось у соцмережах Папи Франциска того ж вечора, а наступного дня інформацію про подію опублікували Vatican News.


«Такі зустрічі допомагають нам транслювати важливі меседжі та вкотре нагадати світу про українських дітей, які страждають від війни та потребують допомоги. Питання безпеки та благополуччя дітей повинно бути ключовим не лише для нашого фонду, а й для цілого світу!» - Мар’яна Романяк, Керівник фонду "Рідні".

Нагадаємо, що від початку повномасштабної війни фонд “Рідні” допоміг евакуюватися близько 250 дітям та їхнім опікунам та продовжує надавати адресну допомогу дітям-сиротам і тим, хто залишився без батьків та перебуває поблизу лінії фронту.

Підтримати українських дітей, які постраждали внаслідок війни можна на сайті ridni.org.ua.

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484