13 червня 2022 р.
Співпраця з громадами
![Співпраця з громадами](/uploads/980x400_DIR/media_news/2022/06/62a71756d0485313472798.jpg)
Команда фонду відвідала близько 30 сімей у Житомирській області
За підтримки Глибочицької сільської ради, нам вдалося відвідати близько 30 сімей у Житомирській області. Серед них сім`ї СЖО, сім`ї з дітьми під опікою, багатодітні сім`ї та родини, які найбільше постраждали від війни.
Окрім фінансової підтримки, діти та дорослі потребують допомоги із організацією дозвілля, а також сталу психологічну підтримку. Спільно з сільською радою та громадою міста, ми напрацювали спільний план дій.
Ми також дбатимемо про підтримку для працівників соціальних служб, вчителів, вихователів та усіх спеціалістів, які працюють з дітьми. Для цього, працівники нашого фонду ділитимуться експертністю та досвідом.
![Співпраця з громадами - 1525 Співпраця з громадами - фото 1525](/uploads/640_DIR/media_news/2022/06/62a7175fb04e8913384675.jpg)
![Співпраця з громадами - 1526 Співпраця з громадами - фото 1526](/uploads/640_DIR/media_news/2022/06/62a717c20b6d2737221338.jpg)