UK
26 жовтня 2022 р.
Спільнота
Спільнота

Комплексна підтримка та розвиток молоді

Простір “Спільнота” - унікальний осередок, який має на меті забезпечити комплексну підтримку та розвиток молоді і допомогти розірвати коло сирітства, готуючи підлітків до самостійного життя. Тут проживатиме та навчатиметься молодь (хлопці та дівчата) з інтернатних закладів, сімейних форм виховання та молодь з сімей у складних життєвих обставинах, які постраждали від війни, віком від 16 років. Концепція простору передбачає створення безпечного місця для всебічного розвитку молоді задля їх благополучного майбутнього.

Щоб підтримати проект, натисніть ТУТ (у призначенні платежу вкажіть - Спільнота)

Наша ціль: підготувати підлітків до самостійного життя, створити середовище для розвитку власних вмінь, талантів, пізнання себе та світу, сформувати спільноту активних та успішних молодих людей та закласти міцний фундамент моральної та громадської позиції.

Проект створений за підтримки благодійного фонду “Рідні” та Служби у справах дітей Львівської міської ради. До творення простору долучилися й представники бізнесу, зокрема, будівельно-девелоперська компанія “Avalon”, яка передала приміщення для реалізації проекту, та міжнародна компанія GETEC, яка допомогла з фінансуванням. Саме завдяки підтримці партнерів, ми маємо змогу створити найкращі умови для дітей, про яких дбаємо.

Спільнота - фото 1743

 

Спільнота - фото 1745

 

Спільнота - фото 1747

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484