27 вересня 2022 р.
РаДіти знову
![РаДіти знову](/uploads/980x400_DIR/media_news/2022/09/63330374ef90c247076371.jpg)
Реєстрація для учасників
Оголошуємо реєстрацію для участі у проєкті «РаДіти знову». Це особлива можливість для спеціалістів по роботі з дітьми безпечно доторкнутись до травми, стабілізувати безпеку, створити нові сенси та легалізувати дитячу радість.
В основі навчання методика, розроблена арт-терапевтом Вікторією Назаревич, яка допомагає спеціалістам опрацювати травму та допомогти дітям сконструювати та систематизувати свій досвід таким чином, аби це було безпечно та екологічно для них у майбутньому.
Стати учасниками можуть лише ті фахівці, які мають відповідну освіту, досвід та в часі війни активно працюють з дітьми. У дописі ділимся відгуками попередніх учасників.
Реєстрація за посиланням.
![РаДіти знову - 1724 РаДіти знову - фото 1724](/uploads/640_DIR/media_news/2022/09/63330318152c3291421779.jpg)
![РаДіти знову - 1725 РаДіти знову - фото 1725](/uploads/640_DIR/media_news/2022/09/633303181b741023846691.jpg)