14 грудня 2022 р.
Проект «РаДіти Разом»
![Проект «РаДіти Разом»](/uploads/980x400_DIR/media_news/2022/12/63a2db50e609e327938869.jpg)
3 місце у номінації «Найкращий проєкт з використанням ігор та ігрофікації»
Проект «РаДіти Разом» посів 3 місце у номінації «Найкращий проєкт з використанням ігор та ігрофікації»!
Наша команда працює над втіленням цього проекту, а саме над психологічною грою «РаДіти РаЗом», яка спрямована на створення умов для подолання кризових станів у дітей і дорослих, відновлення радості і жаги до життя.
Для дитини гра це спосіб вільно і радісно взаємодіяти з навколишнім світом і досліджувати його. Тож ми продовжуємо працювати над тим, або кожна дитина змогла віднайти радість навіть в найтемніший час