14 липня 2022 р.
Підтримка дітей, які зазнали впливу внаслідок війни
![Підтримка дітей, які зазнали впливу внаслідок війни](/uploads/980x400_DIR/media_news/2022/07/62d7c3642248d486732899.png)
Близько 200 спеціалістів успішно використовують пальчиковий театр у роботі з дітьми.
Нам вдалося забезпечити помічним інструментом педагогів, психологів та вихователів з різних куточків України. Щодня вони дбають про психологічну підтримку та благополуччя дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які зазнали впливу внаслідок війни.
![Підтримка дітей, які зазнали впливу внаслідок війни - 1607 Підтримка дітей, які зазнали впливу внаслідок війни - фото 1607](/uploads/640_DIR/media_news/2022/07/62d7c204765e7245142446.jpg)
![Підтримка дітей, які зазнали впливу внаслідок війни - 1608 Підтримка дітей, які зазнали впливу внаслідок війни - фото 1608](/uploads/640_DIR/media_news/2022/07/62d7c22c31922808244680.jpg)