![Офлайн-навчання по роботі з психологічною грою "РаДіти разом"](/uploads/980x400_DIR/media_news/2024/04/662b6fccba9f5659943510.png)
18-19 квітня за сприяння Благодійного фонду «Рідні» у Львові відбувся черговий навчальний курс по роботі з психологічною грою «РаДіти разом».
Ще більше фахівців з різних областей України дізналися як працювати з грою, навчання для яких провела сертифікована тренерка по роботі з психологічною грою «РаДіти разом» Роксолана Мегес, психологиня, тренерка, ведуча груп підтримки для дітей, підлітків, батьків та освітян.
Тож спільно учасники здобули практичні вміння для ефективного використання гри у своїй роботі з дітьми і дорослими та оволоділи навичками подолання страхів та тривоги, відновлення радості та життєвої мети.
Щиро дякуємо всім учасникам курсу та Роксолані за чудову співпрацю!
За анонсами наступних подій слідкуйте у наших соцмережах.