![Конференція "Захист дітей в часі війни"](/uploads/980x400_DIR/media_news/2023/04/64340a874ae65006348869.jpg)
Більше 150 учасників з різних міст України
В межах проекту з психосоціальної підтримки та психічного здоров’я ми втілили конференцію “Захист дітей в часі війни”.
Участь взяли понад 150 дітей та дорослих.
“Досвід, який проживають сьогодні українці, унікальний. І поки весь світ дивується і вивчає, ми розробляємо нові методики, напрямки, застосовуємо усі доступні інструменти, щоб життя в час війни було не тільки боротьбою за виживання, але й джерелом розвитку. Я вдячна усім учасникам та спікерам, які поділилися своїм досвідом, кейсами, напрацюваннями. Я вірю, що лише об`єднавши зусилля ми зможемо краще подбати про безпеку та благополуччя дітей” - коментує Мар`яна Романяк, директор благодійного фонду “Рідні”.
Партнер проекту - організація Streetchild
Організатори конференції - БФ “Рідні”, Український католицький університет UCuniversity, Центр гідності дитини УКУ.
![Конференція 'Захист дітей в часі війни' - 1944 Конференція 'Захист дітей в часі війни' - фото 1944](/uploads/640_DIR/media_news/2023/04/64340ab0e34e4439088399.jpg)
![Конференція 'Захист дітей в часі війни' - 1943 Конференція 'Захист дітей в часі війни' - фото 1943](/uploads/640_DIR/media_news/2023/04/64340ab0dd19c702196282.jpg)
![Конференція 'Захист дітей в часі війни' - 1945 Конференція 'Захист дітей в часі війни' - фото 1945](/uploads/640_DIR/media_news/2023/04/64340ab4d34f5659963114.jpg)