![Діти мають право на радість!](/uploads/980x400_DIR/media_news/2023/06/647effe885b0e037404019.jpg)
Ми презентуємо нашу психологічну гру «РаДіти разом».
Символічно в день захисту прав дітей презентуємо нашу психологічну гру «РаДіти разом», яка створена фондом спільно з Nazarevich ART.
Кожен герой у грі – це потужний трансформаційний образ, кожна частина поля і підказка – це додатковий ресурс. У грі немає обмежень: кожна дитина від 4 років і кожен дорослий може стати творцем і намалювати нову карту та прокласти по ній свій шлях до радості.
Якщо ви тримаєте гру в руках, то у вас є такі суперсили: коригування та профілактика негативних емоційних проявів у дітей, включення пошукової активності, покращення навиків групової взаємодії, стимуляція вербальної та невербальної активності та збагачення скарбниці зовнішніх та внутрішніх ресурсів.
Нагадаємо також, що в межах проекту «РаДіти знову_Сила гри» 26-28 травня близько 100 досвідчених психологів вже познайомились з нашою грою на тренерському курсі під керівництвом співавторів Вікторія Назаревич і Єлизавети Матухно.
А 29 -31 травня новостворені тренери вже активно практикували отримані навички використання гри з дітками та дорослими.
Дякуємо точкам Спільно від Юнісеф, Центру Рідні, Охматдиту, дитячому садочку №86 за надані майданчики для роботи з грою.
Наша гра роз’їхалась по всій Україні та допомагатиме малечі та дорослим у відновленні радості!
![Діти мають право на радість! - 2060 Діти мають право на радість! - фото 2060](/uploads/640x762_DIR/media_news/2023/06/647f137e75599274322819.jpg)
![Діти мають право на радість! - 2059 Діти мають право на радість! - фото 2059](/uploads/640x762_DIR/media_news/2023/06/647f137d597b4497857922.jpg)
![Діти мають право на радість! - 2058 Діти мають право на радість! - фото 2058](/uploads/640x762_DIR/media_news/2023/06/647f137d54641001973861.jpg)
![Діти мають право на радість! - 2057 Діти мають право на радість! - фото 2057](/uploads/640x762_DIR/media_news/2023/06/647f137d4dfdf105738033.jpg)
![Діти мають право на радість! - 2056 Діти мають право на радість! - фото 2056](/uploads/640x762_DIR/media_news/2023/06/647f137d38e98094045180.jpg)
![Діти мають право на радість! - 2055 Діти мають право на радість! - фото 2055](/uploads/640x762_DIR/media_news/2023/06/647f137d33591845835895.jpg)
![Діти мають право на радість! - 2054 Діти мають право на радість! - фото 2054](/uploads/640x762_DIR/media_news/2023/06/647f137d1f228286560833.jpg)
![Діти мають право на радість! - 2053 Діти мають право на радість! - фото 2053](/uploads/640x762_DIR/media_news/2023/06/647f137ce06d8685834326.jpg)
![Діти мають право на радість! - 2052 Діти мають право на радість! - фото 2052](/uploads/640x762_DIR/media_news/2023/06/647f137c47d6d578096352.jpg)
![Діти мають право на радість! - 2051 Діти мають право на радість! - фото 2051](/uploads/640x762_DIR/media_news/2023/06/647f137a12d92801393357.jpg)