UK
16 вересня 2022 р.
Благодійна пожертва на допомогу українським дітям
Благодійна пожертва на допомогу українським дітям

Міжнародна компанія GETEC пожертвувала €250 000

Міжнародна компанія GETEC, що є лідером в галузі енергетики на європейському ринку, здійснила благодійну пожертву у сумі €250 000 українському благодійному фонду «Рідні», який працює з дітьми-сиротами та дітьми, що постраждали від війни.

Благодійна пожертва буде спрямована на створення у Львові проекту «Спільнота» - унікальному осередку для молоді. Цей проект має на меті забезпечити комплексну підтримку та розвиток молоді, допомагати розірвати коло сирітства та готувати підлітків до самостійного життя.

Також частина коштів буде спрямована на підтримку дітей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в тому числі на допомогу прийомним сімʼям і дітям, які постраждали від війни.

Компанія GETEC оголосила збір коштів та залучила до доброї справи співробітників компанії всіх представництв у різних країнах. Компанія подвоїла суму, яку пожертвували працівники та округлила її до чверть мільйона євро.

Після реалізації благодійних проектів, діти матимуть змогу проживати у нових якісних умовах, будуть забезпечені усім необхідним для їх подальшого психологічного стану, росту та розвитку.

Дякуємо нашим партнерам за підтримку і спільну роботу задля щасливого майбутнього дітей!

Благодійна пожертва на допомогу українським дітям - фото 1707

 

Гаряча лінія фонду:
0 800 300 484