![Благодійна акція «Твори добро з Рі та Ді»](/uploads/980x400_DIR/media_news/2022/09/632990f4738e7956976864.jpg)
3 причини підтримати ініціативу
По-перше, це особлива мета - допомогти дітям, які зазнали впливу внаслідок війни.
Цього року виручені кошти буде спрямовано задля створення та облаштування арт-терапевтичних просторів в місцях загального перебування дітей, постраждалих від війни. Отож, підтримуючи акцію, ви допомагаєте нам успішно втілити цю мету в реальність, а також дбаєте про дітей, які цього потребують.
По-друге, це можливість підтримати заклади, які працюють в умовах війни.
Кожна придбана акційна страва певною мірою допомагає забезпечити подальшу роботу закладів-партнерів, а також дає вам можливість подбати про діток, які зазнали впливу внаслідок війни.
По-третє, участь в акції - це гарний приклад благодійності.
Купуючи страву чи напій у закладах-партнерів в межах благодійної акції, ви можете стати хорошим прикладом для наслідування серед рідних, друзів та знайомих. Заохочуємо вас розповідати про можливості творити добро, адже це саме те, що дає усім нам сили у цей нелегкий час.
Більше про умови благодійної акції «Твори добро з Рі та Ді» тут.
![Благодійна акція «Твори добро з Рі та Ді» - 1714 Благодійна акція «Твори добро з Рі та Ді» - фото 1714](/uploads/640_DIR/media_news/2022/09/632991e503beb538221993.jpg)
![Благодійна акція «Твори добро з Рі та Ді» - 1716 Благодійна акція «Твори добро з Рі та Ді» - фото 1716](/uploads/640_DIR/media_news/2022/09/632991e57f298320238113.jpg)
![Благодійна акція «Твори добро з Рі та Ді» - 1715 Благодійна акція «Твори добро з Рі та Ді» - фото 1715](/uploads/640_DIR/media_news/2022/09/632991e57a501260447736.jpg)
![Благодійна акція «Твори добро з Рі та Ді» - 1717 Благодійна акція «Твори добро з Рі та Ді» - фото 1717](/uploads/640_DIR/media_news/2022/09/632991e58536b681700587.jpg)